
Toto čalounictví rozhodně doporučuji. Nechali jsme si opravit dvě stará křesla Halabala, obě v žalostném stavu, a výsledek je vynikající. Paní Slunčíková odvedla výbornou práci a to jak při samotném čalounění, tak i při opravě područek. Křesla jsou jako nová, pohodlná a úžasně dotváří interiér.

Křesla slouží skvěle, i od návštěv je na ně samá chvála – na pohodlí, kvalitu i vzhled. Těší nás každý den, takže maximální spokojenost.

Křeslo z lesa nám dělá parádu v rohu obývacího pokoje. Je to čtecí křeslo, kam usedáme se sváteční knížkou. Křeslo má příběh, jde o kus nábytku ze školní sborovny určený k vyhození. Ale podařil se zachránit a díky Lucčině dovedné renovaci slouží dál.

Jsme velmi spokojeni.




